KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598486
nr 1459 8486
Axel Ljungstedt, porträtt av Anna Wallenberg, 1918. Ej signerad. Olja på duk, 90x74cm, yttermått inklusive ram: 101x83cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:31:02
2/4 09:02:32